Kirbukas

Kallis sõber!

Kodu Kirbukas sai alguse paari inimese ühisest huvist. Me ARMASTAME kolada mööda kirbukaid ja vanakraamipoode. See on olnud meie jaoks üks mõnus ajaviide ning võimalus soetada vägagi taskukohase hinnaga vahvaid ning unikaalseid esemeid. Eriti meeldib meile vanades asjades olev hing ja eripära, mille nad meie kodule annavad. Veel meeldib meile leida eelmise omaniku juures kasutuks jäänud esemele uus rakendus, muidugi ei ütle me iial "ei" ühele heale paarile matkasaabastele või vahvatele mänguasjadele pisemate jaoks. Saades innustust meie põhjanaabrite  juurest, otsustasime viia  kirbuturu tähenduse eneste jaoks uuele tasemele ja avasime iseteenindava Kodu Kirbuka.

 

Iseteenindav kirbuturg, mis see on?

Kodu Kirbuka eesmärgiks on pakkuda iseteenindava kirbuturu teenust, mis on suunatud just sulle, kes sa pead lugu taaskasutusest ja keskkonnasäästlikust eluviisist. Kui tood oma majapidamisse juurde  uusi asju, siis mõtle ka sellele, et mõni varasem ost  seisab ehk niisama ja oleks kellelegi vajalikum. Müügiks sobivad nõud, ehted, väiksem kodutehnika, pudi-padi, raamatud, riided, jalanõud ja kõik muu, mis mahub meie müügiboksidesse ning toob rõõmu uuele kasutajale!

 

Taaskasutus toob tulu!

Iseteenindaval kirbuturul on kodus üle jäänud asju väga lihtne müüa. Meie müüme sinu kauba ise! Kauba müüja saab enda poolt valitud müügiperioodiks rentida müügiboksi, mis koosneb riiulitest ja stangest. Meie pakutav teenus on väga mugav, sest see hoiab kokku sinu aega. Sinu osaks jääb vaid rentida müügikoht, määrata müüki toodud esemete hind, paigutada esemed müügiboksi ja korjata 100% tulu müügiperioodi lõppedes.

 

KODU KIRBUKAS AITAB MÜÜA JA PAKUB OSTURÕÕMU !